Lekce pádlování

Nevíte jak správně pádlovat? Neumíte závěs a nevíte jak přejet proud, aniž byste se převrátili? Zarezervujte si lekci a navštivte naše HG Sportcentrum Troja, které sídlí přímo na březích slalomového kanálu v Praze-Troji.

Vyberte si z lekcí s jedním z následujících zaměření:

Kajak – divoká voda:

Lekce pro kajakáře toužící po zdolávání vln a peřejí divokých řek. Pro začátečníky po krátké teorii na souši začíná základní výcvik na klidné vodě, kde se cvičí správná technika záběrů a ovládání kajaku.

Po osvojení základní techniky jízdy na klidné vodě v praxi pokračujeme s plným tréninkem v proudech slalomového kanálu. Posléze je vhodné dovednosti doplnit o eskymácký obrat, který učíme zpravidla v zimním období v teple bazénu.

Kajak – moře a jezera:

Lekce se zaměřením na výuku pádlování na mořských a turistických kajacích, díky kterým budete moci sami bezpečně objevovat přírodní krásy jezer, moří a klidných řek. v kajaku seděli a nyní se rozhodli vyzkoušet pádlování na kajaku mořském.

Lekce jsou zaměřeny na specifika pádlování na mořském kajaku, zásady bezpečnosti a záchrany na moři, či otevřené vodní ploše.

Poptávka lekce

Termín lekce je vždy potřeba domluvit dostatečně dopředu – ozvěte se nám prosím emailem nebo telefonicky a my se budeme snažit najít co nejvhodnější termín.